❗️ In order to use Verkami you must do it from another browser. Install or enter from: Microsoft Edge, Chrome or Firefox. Microsoft has stopped updating the Internet Explorer browser you are using and it is no longer compatible with most websites.

La Bella i la Bèstia

Musical “La Bella i la Bèstia”. Ens estrenem amb un projecte superambiciós que us captivarà a tots. Amb la vostra ajuda serà possible

18%
17
days
17
Pledges
1.375€
From 7.500€
Contribute to the project

Choose your reward

Us donem la benvinguda a La Bella i La Bèstia, El Musical!

Un projecte ambiciós que busca portar a escena una de les històries més icòniques i entranyables de Disney

El nostre objectiu és oferir una experiència inoblidable al públic, transportant-lo al màgic món de la França del segle XVIII, on es desenvolupa la història d'amor entre Bella i Bèstia.

Però per a aconseguir-ho, necessitem del teu suport. La producció d'un musical no és una tasca senzilla, implica molts recursos, tant humans com materials, i és per això que requerim de finançament per a poder dur a terme aquest projecte amb la qualitat que mereix.

Per això, et convidem a donar-nos suport i formar part d'aquest somni. Amb la teva col·laboració podrem fer realitat La Bella i La Bèstia, i portar al públic una experiència inoblidable que els transporti a un món de fantasia i emocions.

Uneix-te a nosaltres i sigues part d'aquesta gran aventura!

Som Assaig Arts escèniques, Com tret diferenciat la nostra escola i productora és sempre mostrar un missatge.

Entenem l’art com un mitjà per educar, reivindicar i explicar qualsevol història. I no podem negar que aquest clàssic de Disney ens dona lliçons sobre l’amor i virtuts que poden ser d'ús per a les nostres relacions i amb nosaltres mateixes.

Part dels diners que recaptem serà destinat a cobrir les despeses de la producció, com ara vestuari, escenografia, il·luminació, so i altres elements que fan possible la màgia del teatre. No obstant això, la nostra major prioritat és garantir que els intèrprets rebin una remuneració justa pel seu talent i dedicació.

Els actors i actrius que formen part d'aquest projecte són tant professionals com amateurs i dediquen llargues hores d'assaig i preparació per a oferir una interpretació impecable i commovedora. Considerem que és just retribuir-los pel seu treball de la millor manera possible, ja que la seva labor és essencial per a l'èxit de l'obra.

L'estrena serà al teatre de Can Gomà de Mollet del Vallès el dia 17 de maig amb dos caps de setmana de funció

Trobareu més informació detallada a l'enllaç web de la nostra escola.

FAQ

There are none published yet.

Do you have any other queries or questions?

Ask the author

1 comment

If you are already a sponsor, please Log in to comment.

  • Inma

    Inma

    18 days

    Mucha mierda

We use our own cookies to provide website functionality and third party cookies to analyze traffic and serve targeted advertisements based on your surfing habits. You can accept all cookies by clicking “Accept” or obtain more information and set your preferences here.